Karta paliwowa bez zabezpieczeń dla małych firm

Karta paliwowa bez zabezpieczeń dla małych firm

Zwykło się uważać, że karty paliwowe przeznaczone są przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw. Czy jednak można zamówić kartę paliwową bez dodatkowych opłat i zabezpieczeń dla firm, które mają kilka samochodów w swojej flocie?

Jak działają karty paliwowe?

Karty paliwowe to produkt znany od lat, z którego bardzo chętnie korzystają różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to jest bardzo opłacalne zarówno dla koncernów paliwowych, jak i samych firm zgłaszających się po karty. Z jednej strony wspomniane koncerny uzyskują z reguły dużych i stałych klientów korporacyjnych, z drugiej natomiast poszczególne marki uzyskują liczne benefity i korzyści, dzięki czemu m.in. zmniejszają się ich wydatki na paliwo.

Oczywiście zasada działania karty paliwowej zależy od wybranego koncernu i precyzyjnych zapisów umowy, na ogół jednak polega to na tym, że wnioskująca firma uzyskuje dostęp do wszystkich stacji danej marki np. na terenie kraju, a także atrakcyjną zniżkę na litrze zatankowanego paliwa lub innych usługach. Z drugiej strony jednak zobowiązują się one do minimalnych wydatków lub minimalnej ilości zatankowanego paliwa w ciągu każdego okresu rozliczeniowego, np. 500 lub 1000 litrów. Nie da się ukryć, że limit w tej wysokości jest poza zasięgiem niewielkich firm, które albo nie podróżują tak dużo i systematycznie, albo posiadają np. 2, 3 lub 4 samochody w swojej flocie. Na szczęście na rynku funkcjonuje innowacyjny produkt skierowany do takich właśnie klientów – BP Komfort Prepaid.

Czym jest karta BP Komfort Prepaid?

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to innowacyjny produkt dla małych przedsiębiorstw – do jego nabycia nie potrzebujesz stosu dokumentacji czy wielostronicowych umów. Wszystkie formalności wypełnisz online, a wkrótce potem odbierzesz kartę na jednej ze stacji paliw BP. Co jednak bardzo ważne – BP Komfort Prepaid jest kartą pozbawioną kaucji i zabezpieczeń. Nie jest zatem wymagane uiszczanie dodatkowych opłat za wyrobienie lub też określenie minimalnej ilości zatankowanego paliwa w ciągu miesiąca. Produkt docelowo przeznaczony jest dla firm, których wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł w czasie okresu rozliczeniowego. W tym przypadku działa to zupełnie inaczej.

Otóż karta BP Komfort Prepaid jest kartą przedpłaconą, wszystko funkcjonuje tu podobnie jak w przypadku telefonów na kartę. Najpierw musisz wpłacić wybraną kwotę na swoje konto, a następnie kierowca podczas wizyty na stacji uiszcza opłatę z tych właśnie środków. Oczywiście wszystko odbywa się bardzo sprawnie, nie trzeba czekać na wystawienie faktury czy odliczać gotówki. Dzięki temu kierowca spędzi na stacji paliw znacznie mniej czasu. Zamiast każdorazowo wystawianego dowodu sprzedaży, zostanie wysłany do siedziby firmy jeden dokument zbiorczy na koniec okresu rozliczeniowego, co z kolei ułatwi pracę księgowości.

Warto wspomnieć o kilku dodatkowych profitach wynikających z posiadania kart BP Komfort Plus. Dzięki temu zyskasz atrakcyjne zniżki na paliwo:

  • 10 groszy na każdym litrze paliwa premium,
  • 5 groszy na każdym litrze zwykłego paliwa.

Oprócz tego otrzymujesz także 5% zniżki na myjnię, oleje i płyny do spryskiwaczy. Ponadto dołączysz do programu Payback, w ramach którego za wykorzystane środki zbierasz punkty. Następnie możesz wymienić je na różne nagrody. Nie czekaj dłużej i już dziś zamów karty BP Komfort Prepaid, by zacząć oszczędzać pieniądze w swojej firmie!

Poprzedni artykułNowy JPK i split payment
Następny artykułJak zyskać nowych klientów? Korzystanie z baz nowych firm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj