Jak uzyskać kredyt gotówkowy online bez wychodzenia z domu?

jak uzyskać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Chcesz pożyczyć pieniądze bezpiecznie, wygodnie i szybko? Sięgnij po kredyt gotówkowy online. W artykule wyjaśnimy, jak wybrać ten, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Podpowiemy także, jak go uzyskać bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy online to popularny produkt finansowy dostępny w ofertach większości banków. Dzięki niemu szybko i wygodnie sfinansujesz swoje marzenia, plany i cele, a spłatę rozłożysz na wygodnie niewielkie raty dostosowane do swoich możliwości.

Czym jest kredyt gotówkowy i kto może po niego sięgnąć?

Kredyt gotówkowy to kredyt bankowy wypłacany na konto pożyczkobiorcy i spłacany w ratach, nawet przez kilka lat. Pozyskane z niego środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Może to być np. remont mieszkania, wymarzony wyjazd w tropiki czy nowoczesny sprzęt grający. W zależności od konkretnej oferty i zdolności kredytowej wnioskującego maksymalne kwoty kredytów gotówkowych wynoszą od kilkunastu aż do kilkuset tysięcy złotych. Dodatkowe środki może otrzymać osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dokument tożsamości, numer PESEL oraz wymaganą przez kredytodawcę zdolność kredytową, czyli zdolność do terminowej spłaty rat wraz z odsetkami.

Jak znaleźć dostosowany do potrzeb kredyt gotówkowy online?

Aby kredyt gotówkowy przyniósł oczekiwane korzyści i nie obciążył budżetu, przed wyborem tego jedynego dokładnie porównaj oferty poszczególnych banków. Zwróć uwagę zwłaszcza na:

  • maksymalną kwotę finansowania. Ten parametr jest szczególnie ważny, jeśli do realizacji swoich planów potrzebujesz sporej kwoty;
  • Dobry kredyt gotówkowy nie może być drogi. Wyznacznikiem atrakcyjności ekonomiczniej nie powinna być jednak wartość odsetek, lecz RRSO — rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. RRSO zawiera bowiem nie tylko odsetki, ale także wszystkie koszty dodatkowe towarzyszące pożyczeniu pieniędzy. Precyzyjnie zilustruje więc, ile w praktyce zapłacisz za pożyczone pieniądze;
  • tempo wydania decyzji i wypłaty środków. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na już, a nawet na przysłowiowe wczoraj, koniecznie sprawdź, w jakim tempie kredytodawca wyda decyzję i wypłaci środki;
  • możliwość wnioskowania o kredyt online. Czas jest dziś równie cenny co pieniądze. Jeśli chcesz usprawnić procedurę wnioskowania, zrealizować ją bez stresu i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej, wybierz bank, który pozwala złożyć wniosek online, bez konieczności wizyty w oddziale banku.

Kredyt online — jak go dostać?

Szczegółowe procedury wnioskowania o kredyt gotówkowy online różnią się w zależności od banku. Aby precyzyjnie je zobrazować, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim Kredyt bez wychodzenia z domu oferowany przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Jak go dostać?

  1. Wejdź na stronę https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-bez-wychodzenia-z-domu,4.html i wypełnij wniosek o kredyt przez internet na konto.
  2. Poczekaj na decyzję banku. Otrzymasz ją na wskazany adres e-mail i za pośrednictwem eWniosku. Jeśli będzie pozytywna, bank prześle na adres e-mail i udostępni na eWniosku dokumentację niezbędną do zawarcia umowy.
  3. Zapoznaj się z dokumentami i jeśli akceptujesz ich zapisy, potwierdź ten fakt, naciskając przycisk Akceptuję znajdujący się w eWniosku.
  4. Zweryfikuj swoje dane, wykonując przelew na kwotę 1 zł na wskazany przez kredytodawcę rachunek lub logując się do bankowości internetowej i wpisując specjalny kod, który otrzymasz SMS-em.
  5. W przypadku pozytywnego wyniku weryfikacji bank poinformuje Cię o uruchomieniu umowy i wysłaniu pieniędzy na konto wskazane w eWniosku.

Sięgając po kredyt przez internet, złożysz wniosek wygodnie i bezpiecznie, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie szybciej, niż przypuszczasz.

Źródło: https://direct.money.pl/ranking-kredytow-gotowkowych

Poprzedni artykułPożyczki społecznościowe – jak zadbać o pomnażanie własnych środków wspomagając firmy
Następny artykułNowoczesne stoiska wystawiennicze – postaw na widoczność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj