BP Komfort Prepaid – karta paliwowa bez zabezpieczeń

Jak wybrać najlepszą kartę paliwową? Jakie benefity powinna oferować, aby zapewnić ci maksymalnie wiele korzyści?

Korzystna karta paliwowa – jaka powinna być?

Karty paliwowe przyniosły flotowym kierowcom ogromnie wiele korzyści – dziś trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy posiadającej swoje pojazdy bez odpowiednio dobranych kart paliwowych. Bliższa współpraca koncernów paliwowych z różnego rodzaju przedsiębiorstwami stała się opłacalna dla obu zainteresowanych stron i przyniosła wiele korzyści. Po zatankowaniu paliwa na stacji kierowca nie musi czekać, aż kasjer wystawi fakturę na firmę, nie trzeba też zbierać i przechowywać kolejnych dokumentów sprzedaży, by następnie przekazać je do siedziby marki. Zamiast tego na koniec okresu rozliczeniowego przekazywany jest pojedynczy dokument sprzedażowy, na którym uwzględniono wszystkie dokonane transakcje.

Często zauważa się jednak, że nieco więcej formalności wymaga założenie karty paliwowej. Oczywistym jest, że trzeba podać takie informacje jak dane firmy czy przyszłych użytkowników karty. Często jednak koncerny paliwowe wymagają także wypełnienia limitu minimalnej ilości paliwa tankowanej w każdym okresie rozliczeniowym – może on być bardzo różny, zazwyczaj mieści się w granicach 500–1000 litrów. Z tego powodu z kart paliwowych korzystały przede wszystkim duże firmy posiadające w swojej flocie wiele pojazdów.

Na szczęście małe firmy nie stoją na straconej pozycji dzięki takim produktom jak BP Komfort Prepaid. Ta karta paliwowa przeznaczona jest dla niewielkich przedsiębiorstw, a jej wyrobienie zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy wypełnić krótki formularz online, a następnie karta zostanie wysłana pod wskazany adres. Co jednak ważniejsze – BP Komfort Prepaid to karta paliwowa bez kaucji i bez zabezpieczeń. Nie musisz zatem wnosić żadnych dodatkowych i niepotrzebnych opłat, by móc z niej korzystać. Zapomnij również o limitach zatankowanego paliwa, które trzeba wypełnić. Docelowo karta paliwowa BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla firm wydających w każdym miesiącu na paliwo nie więcej niż 14 000 zł.

Co możesz zyskać dzięki karcie paliwowej BP Komfort Prepaid?

Karta paliwowa bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid to ogromna łatwość i intuicyjność użytkowania, a także ogrom korzyści na wyciągnięcie ręki. Aby móc z nich korzystać, kartę należy najpierw doładować – dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku np. telefonów prepaid. Po wpłaceniu środków na twoje konto możesz płacić za zakupy dokonane na stacji paliw. Warto podkreślić, że w ten sposób zyskujesz o wiele większą kontrolę nad swoimi wydatkami – nie zaskoczą cię już wysokie faktury za paliwo, które trzeba opłacić np. kilka tygodni po zatankowaniu. Ponadto karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid to także atrakcyjne zniżki w postaci:

  • 5 groszy na litrze zwykłego paliwa,
  • 10 groszy na litrze paliwa premium,
  • 5% taniej na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy.

Wraz z kartą BP Komfort Prepaid otrzymujesz też dostęp do wielu usług online, w ten sposób sprawdzisz też w dowolnej chwili najnowsze promocje czy stan swojego konta. Dlatego właśnie nigdy już nic nie umknie twojej uwadze. Oprócz tego z kartą BP Komfort Prepaid dołączysz do programu Payback. W jego ramach zbierasz punkty za transakcje wykonane na stacjach paliw BP, te natomiast następnie możesz wymienić na różne nagrody. Założenie karty BP Komfort Prepaid zajmie zaledwie chwilę, a otrzymane w ten sposób benefity są naprawdę znaczące – dlatego rozważ kartę paliwową bez kaucji dla swojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here